Veç Superiores, nesër luhen edhe ndeshjet e Kategorisë së Dytë, teksa Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar edhe listën e takimeve që do të zhvillohen në të dyja grupet.

Pas përjashtimit të Mamurrasit, në grupin A do të luhen një takim më pak dhe në total pritet që nesër të luhen 15 sfida, disa prej tyre mjaft interesante.

kategoria e dyte 13 nentor

Share: