Ngjarje e çuditshme me faqen e Borusias së Dortmundit, që sot në mëngjes për pak minuta u bë pronë e “hakerave”.

Një tweet në turqisht, me fjalë si Nazialmania dhe Naziholland, me sa duket për Gjermaninë dhe Holandën, shoqëronin një video të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan.

Vjedhja e llogarive në Twitter është bërë e zakonshme tashmë dhe nuk po u gjendet një zgjidhje.

Share: