Dje u luajt ndeshje Skënderbeu-Lushnja që përfundoi me rezultatin 4-1 në favor të korçarëve, ndërkohë që sot luhen katër përballjet e tjera, mjaft interesante dhe që parashikohen të balancuara.

Faktori fushë ka ndikimin e vet, sidomos në përcaktimin e koeficienteve nga kompanitë e basteve, sidomos për kampionatin tonë që është njohur historikisht për fitoret e vendasve. “Lottosport” ka publikuar koeficientet e katër ndeshje të sotme, që janë si më poshtë:

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Laçi – Flamurtari (ora 14:00)
(1 – 1.90; X – 3.20; 2 – 4.05; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.30 )

Kukësi – Teuta (ora 14:00)
(1 – 1.55; X – 3.55; 2 – 6.25; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40 )

Kamza – Vllaznia (ora 14:00)
(1 – 2.20; X – 3.10; 2 – 3.25; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.30 )

Partizani – Luftëtari (ora 17:00)
(1 – 1.30; X – 4.60; 2 – 10.00; |0-2| – 1.75; |3+| – 1.95 )

Image may contain: one or more people, phone and text

Share: