Rikthehet dhuna në futbollin e Kosovës. Ditën e sotme në ndeshjen Liria – Drita ka ndodhur një përleshje mes tifozëve miq dhe policisë.  Si pasojë e kësaj, dy oficerë policie janë plagosur dhe kanë përfunduar në spital. Ndërkohë, tifozët e Dritës u futën edhe në fushë duke bërë që ndeshja të ndërpritej pas 40 minutash lojë.

Ja video e asaj që ka ndodhur

Share: