Katër skuadra të tjera do të kërkojnë kualifikimin për më tej në Ligën e Kampionëve, sfida dhe përballje interesante na presin mbrëmjen e sotme.


Grupi A

Manchester United – CSKA Moskë

Benfika – Basel

Grupi B

Bajern – Paris SG

Celtic – Anderlecht

Grupi C

AS Roma – Qarabag

Chelsea – Atl. Madrid

Grupi D

Barcelona – Sporting

Olympiakos Piraeus – Juventus

Share: