Marko Cetkoviç, mesfushori malazez i Partizanit, është një tifoz i Realit të Madridit.

Për këtë ai ka një arsye të fortë, pasi daja i tij, i famshmi Pedrag Mijatoviç, ka qenë pjesë e atij klubi dhe ka shkëlqyer.

Mbrëmjen e djeshme ai ka ndjekur sfidën e madrilenëve kundër Real Betis, që u fitua me përmbysje.

Protagonist ishte sërish Serxhio Ramos, që dhjeta minuta para fundit të takimit shënoi golin e fitores.

Kjo ka “frymëzuar” Cetkoviç, qënë llogarinë e tij ka prezantuar “doktorin Ramos”.

Postimi i mesfushorit malazez
Postimi i mesfushorit malazez
Share: