Leonardo Bonuçi është transferimi më i bujshëm i Milanit dhe mendohet se do të jetë edhe kapiteni i ri i Milanit. Që tani ai po mendon të jetë lideri i ri i kuqezinjve të cilët kanë studiuar një fushatë të re sociale me një hashtag të ri për të hapur një kapitull të ri në historinë e tyre të lavdishmei ri i AC Milan dhe kuqezinjtë kanë studiuar një fushatë të re sociale me nisjen e një hashtag re, e cila hap një kapitull të ri në jetën e saj. Shumë tifozë  e kanë pyetur nëse ai mund të bëjë n ndryshimin  dhe të sjellin trofe në klub Sot në 19:19 19 ai ka  lëshuar një video të re në profilin e tij në Instagram duke e hequr hashtagun   #finoallafine që kishte  karakterizuar tek  Juventusi.

Bonuçi nuk ka shkuar  në Milano vetëm për të ndryshuar ekip, por për të lënë shenjë në historine  e kuqezinjve  Mbrojtësi qendror është i uritur për tituj dhe fitore, më shumë se kurrë, dhe  nga sot  hashtagu i tij i  ri do të jetë  #Hungrierthanever (në shqip  “më i uritur  se kurrë”).
Një postim i cili u shoqërua edhe me video, por përveç kësaj mesa duket Milani e ka gjetur liderin e ri të skuadrës.

screenshot_2017-07-17-22-08-03-1

Share: