Mentor Zhdrella ndër vite është cilësuar si ndër lojtarët më të mirë në Kosovë, madje edhe si më i miri absolut.

Ai tashmë e kanë lënë skuadrën e Feronikelit dhe ka nënshkruar për një tjetër ekip.

Sot klubi i Llapit ka zyrtarizuar marrëveshjen me të dhe i ka uruar mirëseardhjen në klub. Ditë më parë u përfol se për Zhdrellën interesohej edhe skuadra e Dritës së Gjilanit, ku ai ka luajtur edhe më parë.

Share: