Pas fotos së famshme të Edi Ramës me plakat me shami në kokë, ka plasur humori në rrjetet sociale. Është aktori i humorit Besart Kallaku sëbashku me ish – lojtarët e Kombëtares, Erjon Bogdani dhe Lorik Cana që kanë postuar një foto të ngjashme me foton e Kryeministrit.

Të tre personazhet pozuan me nga një shami në kokë, për të ironizuar disi foton numrin një të qeverisë pas humbjes së Juventusit në finalen e Ligës së Kampionëve.

img_0808

Share: