Didier Drogba është pranë rikthimit në Angli, në klubin ku ai u bë idhull për tifozët. Nuk do shumë mend për të kuptuar se është Çelësi skuadra që e do sërish sulmuesin që aktualisht është pjesë e Feniks Raising.

Lajmi vjen nga Anglia, ku është “Telegraph” që shkruan se Roman Abramoviç po mendon që ta rikthejë në klub Drogbanë, sigurisht jo si futbollist.

39-vjeçari po projektohet si drejtori i ri teknik i klubit dhe gjërat duken serioze. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në vijim.

Share: