Tashmë nuk ka më dyshime se ku do përballen Vllaznia me Lushnjen, pasi të dy klubet kanë arritur marrëveshjen që tashmë është bërë publike.

U lakuan si opsione Kruja dhe Kukësi, por Kastrioti nuk dha OK dhe tashmë është gjetur zgjidhja dhe ndeshja do të luhet në Shkodër.

Federata Shqiptare e Futbollit ka pranuar kërkesën për shtyrjen e ndeshjes, që do të luhet më 22 mars në “Loro Boriçi”.

Share: